© 2022 Ringier Slovakia Media s.r.o.

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.

Sme jednotka na slovenskom internete.
Staň sa našou súčasťou.

Otvorené pozície
Výsledok tvojej práce uvidia milióny používateľov

Ringier je online, online je rýchlosť, rýchlosť je akcia, akcia je bezprostrednosť a chuť robiť to, čo nás baví. Pracovať v Ringieri znamená denne cítiť energiu z tvorby niečoho, čo na druhý deň, či o týždeň bude používať niekoľko miliónov používateľov.

Pridaj sa k nám a podieľaj sa na vytváraní online produktov, ktoré používa väčšina Slovákov.

Daj nám o sebe vedieť

Ak ťa z aktuálnych pracovných ponúk nič neoslovilo a napriek tomu máš pocit, že by Ringier mohol byť pre teba tým správnym miestom pre ďalší rozvoj, neváhaj nás kontaktovať priamo a my sa ti ozveme.

Naša kultúra

Udržiavame neformálne prostredie a otvorený prístup. Neustále sa vzdelávame a sledujeme aktuálne trendy, aby sme boli na Slovensku stále jednotkou. No naše profesionálne dlhoročné skúsenosti si nenechávame len pre seba, ale snažíme sa ich odovzdávať ďalej na konferenciách. Pre nás je takmer všetko možné a to nás baví.

Tím je na prvom mieste

Je nás tu približne 300 nadšencov. Zbožňujeme ten pocit, keď vidíme pozitívne reakcie používateľov a úspechy našich produktov. Pracovať v Ringieri je o tom byť súčasťou tímu, ktorý je jedným z najlepších. Trávime spolu čas nielen v práci, ale aj na rôznych tímbildingových a firemných akciách.

Michal Pavlík Webdeveloper

Čím sa Ringier najviac odlišuje od konkurencie, je odvaha investovať do nových nápadov (inovácie). To je oblasť v ktorej Ringier naozaj exceluje.

Andrej Synák Product Manager

Sledovať úspech zverejnených projektov pre ľudí, ktorí ich denne využívajú, sú najväčšou satisfakciou za vykonanú prácu. Flexibilný pracovný čas mi zas udržiava balance medzi tým, čo robím rád vo voľnom čase a chvíľami, kedy sa naplno potrebujem sústrediť na úlohy.

Michaela Stískalová HR Business Partner

Ringier je miesto, kde máš priestor rásť a každá nová úloha ťa posúva vpred. Môžeš byť hrdý, že si súčasťou niečoho čo ovplyvňuješ aj ty sám.

Sídlime v Bratislave a Žiline

Naše tímy majú svoje pracoviská v Bratislave, kde je sústredený obchod, marketing a redakcie a v Žiline, ktorá je miestom, kde Ringier vyrástol a zároveň centrálou neustále rastúceho vývoja a produktového manažmentu. Okrem toho veľa kolegov pracuje remote z celého Slovenska a dokoncia Čiech.

Naše personálne oddelenie

Ringier ti poskytne atraktívne príležitosti pre tvoj kariérny a osobnostný rast. Pridaj sa k nám! Ak chceš rozvíjať svoj potenciál pre onlinové Ringier produkty, kontaktuj naše oddelenie ľudských zdrojov. Staň sa členom multimediálnej spoločnosti Ringier Slovakia Media na Slovensku.

Tomáš Doubrava HR Director
Michaela Stískalová HR Business Partner
Martina Kravčíková HR Business Partner
Gabriela Líšková HR Business Partner