Čo ťa čaká a neminie za našimi dverami? Nahliadni k nám a zisti, čo pre teba máme pripravené :)

Mnoho firiem nekomunikuje svoju kultúru von. Noví zamestnanci tak prídu na pohovor do známo-neznámej firmy, nevedia, čo majú od nej očakávať a čo je pre nich pripravené po prijatí. My to robíme práve naopak. Už na pohovoroch sa snažíme opísať život u nás a odprezentovať, čo každého, po prijatí, čaká a neminie :)

Vždy nám záležalo na tom, aby sme sa tu cítili všetci dobre. Uvedomujeme si, že nie všetko je len o práci a bez vytvorenia správnych pracovných podmienok by to nešlo. A tými podmienkami je v tomto prípade aj ,,odreagovanie sa“ ľudí a vytrhnutie ich z tých stereotypných chvíľ, ktoré sa z času na čas objavia v každom zamestnaní.

Čo ťa teda čaká za našimi dverami, oknami, stenami?  :)

Teambuildingy

Šité na mieru každého oddelenia. A ktoré sú najlepšie? No predsa tie CH A T O V É, kde človek vypne a sústredí sa na iné hodnoty. Na 48 hodín máš pauzu od reportov, kódenia, porád, jednoducho všetkého. Je to vyhradený čas pre teba a tvoje oddelenie za prítomnosti rôznych zábavných aktivít a hier.

azet

Hackathony

Nie je snáď IT firma, ktorá by nerealizovala hackathony. Ako inak povzbudiť človeka na vymýšľanie nových riešení a inovácii, než mu dať 2 dni úplnej voľnosti? Vďaka nápadom našich kolegov sme už zaviedli množstvo noviniek, ktoré zjednodušili prácu mnohým ľuďom vo firme.

azet

Konferencie

Lákajú ťa veľké konferencie? V závislosti od tvojej pozície sa môžeš dostať na miesta, kde si nikdy nebol. Praha, Viedeň, Brno, Varšava, Lisabon? Naše obľúbené zastávky.

azet

Školenia

Bez pravidelných školení by to u náš nešlo. Rozvíjanie či už soft skills alebo hard skills považujeme za dôležité a rovnako je našim cieľom „posúvanie“ zamestnancov. Zúčastniť sa tak  môžeš "sedení" ohľadom správneho fungovania v tíme, komunikatívnosti, poskytovaní spätnej väzby, prezentačných zručností, leadershipu ale aj školenia na absolvovanie ťažkých rozhovorov, tvorby automatizovaných testov, TDD, Scrum metodológie, a mnoho ďalších. Potrebuješ pomôcť s angličtinou? Nie je problém, zaradíme ťa do individuálnych hodín s lektorkou, ktoré prebiehajú priamo v našich priestoroch.

Odovzdávanie vedomostí

Čo by sme to boli za firmu, keby sme nepodporovali IT komunitu? Pravidelne realizujeme Azetworshopy, Digital Media Campus, podporujeme WebUpy ktorých sa môžeš zúčastniť ako „rečník“ a odovzdať tak svoje skúsenosti ľuďom, ktorí si ťa prídu vypočuť.

To sa týka aj akcie Girls day, pri ktorej môžeš porozprávať mladým študentkám, čo je tvojou náplňou práce a akú úlohu zastávaš vo svojom tíme. Takto si môžeš zdokonaliť svoje prezentačné zručnosti a zároveň ukázať, ako funguje naša IT firma.

Pre mladých programátorov organizujeme Azet Battle, kde sa môžeš realizovať ako mentor a usmerňovať súťažiacich - programátorov ku správnemu riešeniu úlohy. Pre iných zas máme Azet PHP/iOS Academy, školu pre začínajúcich programátorov.

azet


Pomáhanie

Veľmi radi sme súčasťou akcií, ktoré sú prospešné a pocit vykonaného dobrého skutku je na nezaplatenie. Nerobí nám problém preto usporiadať zbierku pre sociálne slabšie rodiny a pomôcť im aspoň takýmto spôsobom. Pravidelne sa tiež budeš s nami zapájať do akcii ako Naše Mesto,  Do práce na bicykli alebo Darovanie krvi.

azet


A mnoho mnoho iného

A čo počas roka? Veľká firemná žúrka musí byť!! Vtedy sa stretnú všetky pobočky (Žilina, Bratislava, Košice) a užijeme si poriadnu tematickú párty. (A tematickou myslíme naozaj tematickú, rozumej - už sme boli piráti, rockeri, vidiečania, filmové postavičky, hipsteri atď).

Aby sme zistili, ako sme na tom po zdravotnej stránke, tak každoročne u nás zažiješ Deň zdravia, v lete usporiadame Family Day, kam môžeš prísť s famíliou, partnerom/partnerkou a vítaní sú aj zvieraci miláčikovia, pravidelný narodko-meninový „krmelec“ je tu už na týždennej báze (bez koláčov veru darček nedostaneš, tak pozor na to). Na MDŽ dostaneme od našich pozorných kolegov kvietko, na Deň detí sa odmeníme sladkosťami (keďže všetci sme stále deti) a na Mikuláša nezabúdame na deťúrence našich kolegov, ktorým pošleme sladký balíček dobrôt. Kapustnica je už must have akcia, na ktorej musíš byť a na Bowling cup-e v zápale súťaživosti nepoznáme kamošov! Pivo po práci sa zmenilo na posedenie s kamošmi (v Beervane nás už poznajú snáď všetkých) a v lete nepohrdneme ani opekačkami. Okrem toho nie je problém dohodnúť sa na bike, korčule, vyraziť na túru a mnoho ďalšieho.

azet

Už dávno u nás neplatí, že sme kolegovia, vzťahy sa zmenili na kamarátov a všetci spolu tvoríme RAS family . Stojíme pri sebe a keď sú ťažké časy, podporíme sa. Nie nadarmo sa hovorí, že kultúra vo firme a vzťahy sú najdôležitejšie. My sme dôkazom toho, že mať okolo seba ľudí, s ktorými tráviš voľný čas aj mimo práce, je na nezaplatenie :)

PS: a okrem toho ťa čaká práca v pekne upravených priestoroch s pravidelnou nádielkou ovocia!