Z jednej dobrej pochvaly viem vyžiť dva mesiace.“  - Mark Twain

Mark vedel, o čom hovoril a my to pravidelne praktizujeme. Každý mesiac. Namyslenosť? Určite nie. Tak čo potom? Len krátky flashback na uplynulý mesiac, nech si naprieč oddeleniami ukážeme, ktorý tím čo stihol urobiť, upgradnúť, vymyslieť. Pochváliť ich za to, pretože si zaslúžia. Každý jeden a my sme radi, že máme kolegov, akých máme. S pochvalou prichádza úsmev a s úsmevom ide predsa všetko ľahšie.

Veľa, veľa, veľmi veľa vecí sa stihlo v júli, preto nám dovoľte pochváliť sa tým, čo môžeme zdieľať aj s Vami.

BOLI SME NA POHODE

A bol to zážitok! Jedinečná atmosféra, skvelé publikum a nezabudnuteľné 3 dni vďaka Vám, našim čitateľom a fanúšikom. Tento ročník si budeme dlho pamätať. Okrem oficiálneho programu Aktuality.sk sa v stane vystriedali aj kolegovia zo živé.sk, so svojimi hosťami a diskutovali na tému kyberbezpečnosti, hoaxoch a dezinformáciách či hybridných hrozbách a nechýbali ani kolegovia zo šport.sk, kde prijal pozvanie skvelý Marián Gáborík.

OBKEC A POKEC NA UPRISINGU!

Leto, a s ním aj hudobné festivaly, je v plnom prúde! Tento rok máme extra radosť, pretože Obkec.sk bude mať, po prvýkrát, na Uprisingu svoju vlastnú základňu plnú humoru! Tešiť sa môžete na moderátora Kuba Lužinu, kvízy, diskusie, standupy a mnoho ďalšieho! Prestávky v programe vyplnia brandové vstupy produktov Ringier Communities. Veríme, že 26. augusta na Zlatých pieskoch vidíme aj Teba!


NA POKEC S ĎALŠÍMI NOVÝMI HOSŤAMI

Sleduješ našu reláciu Na Pokec? V našej online prítomnosti nás už poctili prijatým pozvaním zvučné mená ako organizátor festivalu Pohoda Michal Kaščák, Youtuberka Alex Godaly a Carolina Fry, stand up komik Jakub Lužina, komik z relácie Ťažký týždeň Jakub Gulík a mnoho mnoho iných. Aby všetko fungovalo ako má, aj v júli sme vyvíjali plno nových funkcionalít, ktoré nám pomáhajú lepšie manažovať obsah a promovať hostí. Jesenný výber hostí sa už pripravuje a bude to opäť pecka, preto zostaňte naladení 🥳


NAJMAMA S NOVÝM PROJEKTOM

Na Najmama.sk sme 1. júla spustili projekt Tipy na výlet. Projektom prinášame obsah a zároveň užitočné informácie, ktoré potrebujete vedieť pred tým, ako sa vyberiete so svojimi rodinami na dovolenky, či krátke výlety.  S týmto projektom zároveň prichádzajú aj mnohé ďalšie funkcionality, ktoré postupne pridávame ako diskusia alebo hodnoteni výletov.


KOKTEJL S NOVÝMI FUNKCIONALITAMI

Nováčik v našom portfóliu, lajfstajlový web Koktejl.sk, Vám už predstavovať nemusíme. S príchodom nového webu prichádza aj veľa funkcionalít, ktoré treba postupne zapracovať. V júli sa nám podarilo crosspromo medzi Koktejl.sk a Obkec.sk / Diva.sk. Zároveň sme dorobili Tip od užívateľov. Naši čitatelia nám tak môžu sami poslať akýkoľvek tip na dobrú reportáž alebo článok.

ŠPORT NA RED BULL URBAN BULY

Okrem už vyššie spomínanej účastni na tohtoročnom festivale Pohoda, sme sa počas júla zastavili aj v Red Bull Urban Buly v Bratislave, kde sme boli hlavný mediálny partner a mali súťaže v presnosti a rýchlej streľbe, pri ktorých sme rozdávali náš merch. Stihli sme spoluorganizovať aj teqballový turnaj v Eurovei, na ktorom sa zúčastnilo cez 50 tímov a zároveň sme boli aj na národnom finále Red Bull  Urban Bully. Zo všetkých eventov vznikal super content, ktorý môžete sledovať na našom webe a na sociálnych sietiach :)

CAR SEGMENT S NOVOU MICROSITE

Máme novú microsite pre obchodné oddelenie. 🥳 Dosť bolo screenshotov, kopírovania tabuliek či dlhého vypisovania emailov. Obchodné oddelenie má odteraz plnohodnotný nástroj na prezentáciu našich služieb. Firemní klienti získajú na novej podstránke množstvo užitočných informácií. Zistia, aké sú možnosti prezentácie na našich projektoch, dozvedia sa všetko dôležité o doplnkových službách a v neposlednom rade aj o našich marketingových spoluprácach.

A ako sme písali v úvode, tak niektorí už máme letnú dovolenku za sebou. Preto skromne, avšak za to s väčšou radosťou, zdieľame naše zážitky 📸