A v raketovom tempe sme mali aj október. Jedny tasky done ✅, ďalšie menia svoj stav na in progress a my sa vytešujeme z toho, že Vám opäť máme čo ponúknuť zo sekcie ,,Novinky našej kuchyne"

Na pokec s ďalšími hviezdami

Októbrový ,,Na Pokec" odštartovala víťazka SuperStar, Barbora Piešová, kedy hneď po nej nasledoval vynikajúci moderátor a vychýrený gastronóm, Junior známy najmä z Fun rádia. V druhej polovici mesiaca sme si na paškál zobrali tretinu youtuberských banánov, Tomáša Križana a mesiac uzatvorili stále optimistickým Bekimom, ktorého určite poznáte z reklám Telekomu.

Práve takéto aktivity nás v tíme bavia. Sekundárnym výstupom sú totiž viaceré funkcionality, ktoré dokážeme využívať aj na iných miestach Pokecu, a preto sa tešíme na to, čo prinesú ďalšie relácie.


Projekt X s prémiovými funkciami

Prínos Projectu X je pre nás hlavne o vyskúšaní si nových technológií, zefektívnení vývoja všetkých platforiem a tým pádom aj o šetrení nákladov. Každým novým taskom sa posúvame vpred a pripravujeme aplikáciu tak, aby sa našim používateľom páčila. Ako aj pri iných službách, aj my budeme mať funkcie, ktoré budú patriť medzi prémiové. A práve ,,Návštevy profilu" budú prvou z nich. Aktuálne preto implementujeme natívne platby pre platformy Android a iOS spolu s možnosťou správy prémiového členstva v “Nastaveniach” aplikácie.


Vyber tie správne dvere s Nehnuteľnosťami

Vybrať správne je kľúčové. V októbri to neplatilo iba pri bývaní, ale aj pri dverách. Fun rádio v spolupráci s portálom Nehnuteľnosti.sk prinieslo zaujímavý koncept súťaže s názvom DVERE. Stačilo sa zaregistrovať na stránke Fun rádia a potom už len v živom vysielaní odpovedať správne na otázku. Na výber boli dve možnosti, pričom každá z nich symbolizovala jedny dvere. Ak ste otvorili tie správne, výhra bola vaša :)


Voľby 2022


V októbri sme na produktovom oddelení Aktualit pokračovali v príprave na spojené regionálne voľby, ktoré sa uskutočnili dňa 29.10.2022. Na webe aktuality.sk ste mohli zachytiť viacero volebných widgetov, ktoré ponúkali informácie k voľbám.Počas volebného dňa sme monitorovali aktuálne dianie a vďaka pripojeniu k štatistickému úradu sme boli schopní ponúknuť na našom webe priebežné výsledky z volieb. Na stránke volby.aktuality.sk máme k dispozícii kompletný výsledkový servis z volieb, kde čitateľ nájde informáciu o tom, kto sa stal starostom obce v ktorej žije, či županom v jeho kraji, ako aj ďalšie informácie o počte získaných hlasov, počte zvolených poslancov a pod.


Máme 20tisíc followerov na instagrame!

Počas októbra sa nám podarilo dosiahnuť náš tohtoročný cieľ dosiahnuť 20 tisíc followerov na Instagrame. Zároveň  to bol pre nás rekordný mesiac, keď sme počas mesiaca narástli o 1,8 tisíc followerov. Výborne nám zafungovala spolupráca s futbalovym_varom, s ktorým už plánujeme aj ďalšie projekty.


Hernázóna v NHL

Aktuálny ročník hokejovej hry NHL od EA Sports má pre nás špeciálny náboj. HernáZóna.sk sa objavila v NHL 23! Konkrétne ide o logo nášho webu, ktoré sa vyníma na dresoch slovenskej reprezentácie na oboch rukávoch pod číslom hráča. Dostať náš brand do tejto legendárnej hry sa podarilo spolupráci so SZĽH, ktorá má možnosť umiestniť logo partnera na dresy slovenskej reprezentácie. Po diskusii so SZĽH sa nám tam podarilo dostať práve hernúzónu.sk

Ďakujeme a užívajte november!