Fúúúúú, to bol opäť mesiac. September nás veru nešetril ale to je to čaro nášho Ringier sveta. Stále sa niečo deje, niekde sme, niečo spúšťame, veď to určite poznáte a prežívate každý deň (a ak nie, možno ste len v nesprávnej firme a s tým vám vieme pomôcť 👀 )

No ale vráťme sa späť k téme septembrového pochválenia sa. Príjemné čítanie 🙂

DIVA.SK NA FASHION LIVE!


September v Diva.sk bol perný. Okrem spolupráce s Cirque du Soleil, kde sme boli mediálnymi partnermi, sme riešili aj spoluprácu formou mediálneho partnerstva na najväčšej módnej udalosti roka - Fashion LIVE! Pred samotným eventom sme pripravili dve ankety, v ktorých mali naši čitatelia možnosť rozhodnúť o TOP! módnom návrhárovi. Víťaz ankety získal mediálny priestor na Diva.sk. Dlho sme premýšľali nad tým, ako sa na Fashion LIVE! odprezentujeme. Po dlhom premýšľaní sme vymysleli krásnu foto inštaláciu, pri ktorej sa počas celých troch dní eventu s nadšením fotilo veľké množstvo návštevníkov a hostí.


LAUNCHLI SME OVERENIE POZEMKU

V septembri sme v rámci Trhových reportov launchli Overenie pozemku. Vďaka tomuto zaujímavému modulu, ktorý vznikol v spolupráci so spoločnosťou Albert plus, vieme našim používateľom dodať všetky kľúčové informácie, ktoré by mali pred samotnou kúpou pozemku poznať - legislatívne obmedzenia, prírodné a antropogénne riziká, či informácie o ochrannom pásme a potenciálnom znečistení.


SHOWMATCH NA HERNEJ ZÓNE

Na hernejzóne, spolu s obkecom, sa nám podarilo úspešne odštartovať novú reláciu Showmatchov, kde proti sebe budú stáť dve známe osobnosti a zmerajú si proti sebe sily v hraní videohier. V prvej epizóde sa proti sebe postavili dvaja známi stand-up komici a Ján Gordulič a Jakub "Zitron" Ťapák. Ak ste zvedaví ako dopadol prvý zápas, tak celú epizódu si môžete pozrieť tu.


S PROJEKTOM X UŽ INTERNE ČETUJEME

ProjektX je naša interná Community četovacia aplikácia postavená na flutteri, ktorej hlavnou prednosťou je schopnosť súčasného vyvíjania aplikácie  pre iOS a Android. Je to náš veľký projekt, ktorý každým týždňom vie viac a viac vecí. Aktuálne sme v štádiu, kde už slúži ako náš dennodenný komunikátor, vidíme online stav oponenta, vieme si posielať obrázky, gify či realizovať skupinové konverzácie. Nechýbajú notifikácie a upozornenie, kto navštívil náš profil. S ProjektomX máme veľké plány, o ktorých až neskôr :)


ŠPORT.SK NA VÝLETE V BARCELONE

Vo futbale sa začali európske súťaže, kde v Konferenčnej lige je aj náš mediálny partner ŠK Slovan Bratislava a v Lige národov zase bojovala naša reprezentácia s novým trénerom. Spolupráca s Bistro.sk nám umožnila aj vycestovať na zápas Ligy majstrov medzi FC Barcelona a Viktoria Plzeň, o ktorom si môžete prečítať tu.


AKTUALITY S NOVOU KAMPAŇOU

Spustili sme dôležitý projekt Aktuality Navyše, ktorý prináša zmenu dobrovoľného predplatného Aktuality PLUS a nový exkluzívny obsah na weboch Aktuality.sk a Živé.sk. Nový obsah je zamknutý a dostupný ako benefit pre našich podporovateľov. Veríme, že táto zmena nám umožní naďalej poskytovať spravodajstvo a investigatívu pre všetkých zadarmo. Prvé čísla sú optimistické a v tíme Subscriptions pripravujeme ďalšie featury, ktoré nám umožnia komunikovať s používateľmi ešte efektívnejšie a adresnejšie.

V septembri sme zároveň spustili brandovú kampaň pod claimom: Podporte nás, aby mal každý prístup ku kvalitnému spravodajstvu zadarmo. Získajte bonusový obsah a navyše prinesiete pokoj do rodín. Spoty kampane môžete zachytiť na všetkých online platformách, v rádiu Expres a vo všetkých digitálnych kinosálach v sieti Cinemax.


ŽIVÉ.SK S BONUSOVÝM OBSAHOM

S príchodom septembra sa na Živé.sk udiali veľké zmeny! Rovnako ako Aktuality.sk sme priniesli nový, bonusový obsah pre našich čitateľov, ktorí sa rozhodli podporiť našu tvorbu. Zaujali napríklad tipy, ako ušetriť pri spotrebe elektrickej energie, televízneexkluzivity, či článok, ako sme vodili za nos telefonického podvodníka. Dve hodiny. A približne každý druhý deň ponúkame na Živé.sk väčší rozhovor (všetky nájdete tu).

Ďakujeme, o mesiac sme tu zas 🫡